עבודות צבע

כל עבודות הצבע שרציתם במקום אחד!

עבודות צבע מתקדמות החל מ200 ש"ח בלבד!!!

דואגים לנראות של הבית שלכם דרך עבודות צבע מקצועיות

אם אתם חושבים לשדרג את הבית שלכם אז לפני שאתם מתחילים לבדוק על רהיטים חדשים כדאי לכם לשקול לבצע עבודות צבע במקומות הנחוצים. לפעמים צביעה קטנה במקום שצריך יכול לשנות המון באסתטיקה של החלל בו ביצענו את הצבע.

אנחנו באל הצבע שמחים להגיד לכם שבמינימום השקעה אתם יכולים לשנות את הדירה שלכם ולקבל את השיוני אותו רציתם מבלי להשקיע כמעט בכלל!

עבודות גבס

החשיבות של עבודות צבע

האם תהיתם פעם מה החשיבות של עבודות צבע או אפילו על הצבע בקירות של הבית שלכם? הסתכלו רגע בקירות הבית ושימו לב לאפקט שהקירות של הבית שלכם נותנים כרגע. אם הקיר שלכם נקי וזוהר אז ודאי אתם תשימו לב לנוכחות שלו ולזוהר שהוא נותן לבית אבל אם הקיר שלכם מקושקש או סדוק ולא מטופח כנראה שהנוכחות שלו נבלעת או גרוע מכך, משרה אפקט לא נעים.

השקעה בקירות היא השקעה קטנה שעושה המון , עם הצוות של אל הצבע תוכלו לקבל את כל עבודות הצבע שתצטרכו במחירים ללא תחרות ועם איכות עבודה מהגבוהים שקיימים.

יצירת סביבת עבודה מנצחת

גם אם מדובר בצביעת קיר במשרד או במקום העבודה שלכם זה חשוב לא פחות. מחקים גילו שטיפוח סביבת העבודה משפיעה בכ50 אחוז ביעילות העבודה שלכם. זאת אומרת שאם במקום העבודה שלכם הקירות יהיו לא מטופחים או מוזנחים כנראה שיעילות העבודה שלכם תהיה נמוכה ב50 אחוז ממש שיכלתם לעשות במידה ומקום העבודה שלכם היה מסודר ונוח יותר. וכן הקיר משדר המון כשזה נוגע לעבודה שלכם.

מחיר עבודות צבע.

ישנם עשרות אם לא מאות סוגים של עבודות צבע ולכן לא נוכל לרשום כאן את המחירים של כולם. מה שאנחנו כן יכולים לעשות היא לתת לכם אינדקציה קטנה כדי שתבינו את סדר הגודל של מחירים. חשוב שתדעו , המחירים באל הצבע יותר נמוכים ממחיר השוק בדרך כלל.

המחיר של צביעת דירה ממוצעת בת 3 חדרים ללא אלמנטים מיוחדים יכולה לעלות בממוצע 1800-2800 ש"ח .

אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר אישית המותאמת בדיוק לכם אז תתקשרו אלינו או תשאירו לנו פניה, אנחנו מחכים לכם.

השירות שתקבלו איתנו

אם אתם מחפשים עבודות צבע או עבודות גבס מכל הסוגים הגעתם למקום הנכון. אנחנו שמחים להיות החברה המובילה בעבודות צבע. יש לנו מאות לקוחות מרוצים ואנחנו נשמח שתהיו אחד מהם. אנחנו נעניק לכם שירות יוצא דופן ולא משנה מה העבודה שנבצע וגם לא משנה איפה אתם גרים. אנחנו נגיע לכל מקום בארץ ונבצע את העבודה הכי מקצועית שיש עד שתהיו מרוצים עד השמיים. והמחיר? יותר זול ממה שאתם חושבים!

אז אם אתם מעוניינים בעבודת צבע תשאירו לנו פניה , אנחנו מחכים לכם!

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות צבע?

 אנחנו נשמח לעזור לכם, השאירו פניה עכשיו!

או התקשרו עכשיו !

המדריכים שלנו

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות צבע?

 אנחנו נשמח לעזור לכם, השאירו פניה עכשיו!

עוד כתבות מעניינות