אודות

מי אנחנו ?

נעים מאוד אנחנו אתר אל הצבע ,המטרה שלנו היא לספק לכם את עבודת הצבע הכי טובה שתוכלו לקבל ובמחיר הכי משתלם בארץ . 

אנחנו מאמינים ששירות מקצועי ויחס אישי הם המפתח לתוצאה הטובה ביותר בכל מה שקשור לעבודת צבע ובמיוחד כשהצבעי הוא איש מקצוע שאינכם מכירים . 

אתר אל הצבע מנוהל על ידי חברת אל מדיה בניית אתרים ושיווק . האתר מקשר בין צבעים ללקוחות שמתעניינים בעבודות צבע , כמו כן האתר אינו אחראי על איכות העבודה ועל ההתקשרות בין הצדדים . באתר זה תוכלו למצוא את כל סוגי עבודות הצבע החל מצביעת דירה קטנה ועד לעבודות גדולות למבנים ומשרדים . 

את הלקוחות המעוניינים בעבודות צבע אנחנו מעבירים לצבעי מומחה באזור של הלקוח כדי שיתן לו הצעה והסבר על העבודה ואז הלקוח מחליט אם ירצה להמשיך או לא .

אנחנו משתדלים לספק ללקוחות של האתר את בעלי המקצוע הטובים ביותר כדי שהלקוחות יוכלו להנות מהשירות הטוב ביותר ולהמשיך להביא לקוחות לאתר זה 

איך עובד התהליך ?

ברגע שקיבלתם החלטה שאתם צריכים צבעי מומחה שיבוא אליכם אז כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בעמוד הרצוי או בעמוד כללי באתר ותוך זמן סביר יחזור אליכם איש מקצוע מהאזור שלכם ויתן לכם הצעת מחיר משתלמת . ברגע הזה תצטרכו רק להחליט אם אתם רוצים שבעל המקצוע יבוא ויעשה את העבודה שלו ועם האישור שלכם הוא יבוא לבצע את העבודה 

כמובן שהשירות אינו מחייב אתכם בכלום . 

חשוב להבהיר שאתר זה אינו אחראי לאיכות העבודה או למשא ומתן בין הצדדים , אתר זה בא לחבר בין לקוח לאיש מקצוע בלבד . 

לכל שאלה שיש לכם תרגישו חופשי לפנות אלינו בטופס

כתובת משרד

יגאל אלון 94 תל אביב

טלפון

050-325-9988

מייל

office@lmedia.co.il