חיפוי קירות

עיצוב מקצה לקצה בעזרת חיפוי קירות

בטח יצא לכם להיכנס לבית של חברים או בני משפחה או אפילו למשרדים ולראות עיצוב מדהים לקיר ברמה לא מוסברת . אז לא , כאן לא מדובר ב"הדשא של השכן ירוק יותר" אלא שכנראה אצלהם באמת נעשה עבודה יצירתית עם טעם טוב.

לפעמים אתם רק רוצים שהבית שלכם יהיה יפה אבל אתם לא באמת יודעים בדיוק מה צריך לעשות ואיפה כי הרי אתם בעצמכם לא מעצבים אמה שאתם צריכים זה מישהו שידע להוציא את מה שאתם חושבים החוצה . עבודה זו היא לא רק של מעתבי פנים ואדריכלים ומה שצריך זהו רק מחשבה יצירתית שיכולה להפוך כל קיר שלכם ללא פחות ממושלם . עם אל הצבע אתם תוכלו להביא את הקיר שלכם מהקצה אל הקצע עם חיפוי קירות מקצועי שישאיר אתכם פעורי פה . והמחיר? הרבה יותר זול ממה שאתם חושבים

אנחנו עושים חיפוי קירות מכל הסוגים בכל הצורות ובכל הדגמים החל מ70 ש"ח למ"ר

מה זה חיפוי?

היום יש תמיד טרנדים שבאים והולכים ויופי הפך להיות בעיניי המתבונן , ואפשרויות העיצוב רק גדלות עם הזמן אך לא כשמדובר ב חיפוי קירות.

חיפוי קירות הוא עיצוב קיר מדהים שאהוב תמיד על כולם בשל המראה הבולט והמיוחד שלו. אפשר לעשות חיפוי בכל חלק בבית שלכם בכל מיני סוגים שכוללים גם חיפוי קיר גרניט פורצלן בחדרי האמבט והשירותים ועד חיפוי דמוי פרקט בחדרי השינה ועוד. ישנו מגוון בלתי מוגבל שאתם יכולים לעשות בבית מה שייתן לכל חלל בבית אווירה מיוחדת.

האפקט של קיר חיפוי

קיר שעבר חיפוי הופך להיות קיר מעוצב בכל ההיבטים. עבודות החיפוי הופכות את הקירות למושכות צומת לב ולמיוחדות בהתאם לחלל הבית. תוכלו לעשות קיר מאבן ירושלמית או קיר מעוצבת מדמוי פרקט או אפילו קיר בעיצוב תלת מימד חדשני באמצעות אריחים תלת ממדיים.

חיפוי קיר שמתאים לבית

אם החלטתם שאתם רוצם לעשות חיפוי לאחד הקירות בבית שלכם זה חשוב מאוד שיתאים לבית כלומר, אם הבית שלכם עשוי כולו בגוון שמנת ולבן אז אם תעשו קיר שחור עם פסים מזהב זה יכול להיראות קצת לא קשור ומוזר ולכן זה חייב להיות קשור לשאר העיצוב של הבית כמו למשל בית שעשוי בגוון חום ולבן אז יתאים קיר פרקט חום או בסגנון הזה לפחות. חשוב מאוד שכל האלמנטים שיש בבית ישתלבו יפה עם הקיר שעבר חיפוי.

יש לכם קיר עם סדקים? חיפוי קיר יכול לעזור

אם יש לכם הרבה סדקים בקיר בסלון אז חיפוי קיר נמוך עם סדקים יכול לעזור ולהוות פיתרון עיצובי עבורכם. ואותו דבר גם עם חיפוי קיר באמבט לקיר בחדר אמבטיה שיש בו רטיבות או אפילו חיפוי קיר על הקיר בו ציירו הילדים הקטנים. ישנם אפשרויות רבות נשאר רק לבחור!

מחיר חיפוי קירות

למחיר של חיפוי קירות ישנם כמה פרמטרים שיכולים להשפיע משמעותית על המחיר. מן הסתם חיפוי קיר בשילוב עם מסך טלוויזיה יתומחר שונה מחיפוי קיר בחדר האמבט.

ישנם המון סוגים של חיפוי קירות והמחיר לרוב נקבע על פי גודל הקיר, סוג החיפוי, שילוב של חיפוי תלת מימד ועוד.

לרוב יתמחרו לכם את העבודה לפי מ"ר לדוגמה, חיפוי קיר קרמיקה עד 10 מטר יעלה 85-190. חיפוי קיר באבן עד 10 מ"ר יעלה 110-240.

המחיר שלנו באל הצבע לא רק משקף את מחיר השוק אלא הוא גם נמוך ממחיר השוק ואתם מוזמנים לבדוק אותנו!

אז אם החלטתם שבא לכם על שינוי מרענן ועיצובי בסגנון של חיפוי קירות אל תהססו , השאירו לנו פניה עכשיו!

רוצים לקבל מידע נוסף על חיפוי קירות?

 אנחנו נשמח לעזור לכם, השאירו פניה עכשיו!

או התקשרו עכשיו !

המדריכים שלנו

רוצים לקבל מידע נוסף על חיפוי קירות?

 אנחנו נשמח לעזור לכם, השאירו פניה עכשיו!

עוד כתבות מעניינות