עבודות טיח

עבודות טיח באל הצבע

אנחנו באל הצבע שמחים לבצע עבורכם גם עבודות טיח בנוסף לעבודות הצבע שלנו. אנחנו מבצעים את כל סוגי עבודות הטיח הקיימות בשוק החל מעבודות טיח קלות ועד לעבודות טיח בסנפלינג וכמובן במחיר הכי זול בארץ!

החל מ80 ש"ח למ"ר!!!

איך אנחנו מבצעים עבודות טיח ?

אנחנו עושים עבורכם את הכל אבל עדיין זה לפעמים חשוב שתכירו את סוג העבודה שהולכים לבצע אצלכם בבית. עם עבודות טיח חוץ אנחנו נחליק את המשטח הרצוי ונרטיב אותו לקראת מריחת שכבת ההרבצה. לאחר מכן ניישר את השכבה ולבסוף נמרח את השכבה המיישרת בשביל למנע סדקים. לאחר מכן נבצע את עבודת השליכטה. עבודה זו צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים שמכירים את כל השלבים לעומק ושיכולו לתת את כל תשומת הלב לכל אחד מהם כי זה חשוב מאוד. אנחנו נבצע לכם את עבודת הטיח ברמה הגבוהה ביותר

בנוסף לכך יש לנו אופציה לבצע עבודת טיח צבעוני במקום הטיח האפור כדי לתת לכם חזות מרשימה הרבה יותר.

מחיר עבודות טיח

עבודות טיח הינם עבודות מגוונות שכוללות המון פרמטרים שיכולים להשפיע על המחיר. בשביל שנוכל להציע לכם מחיר אנחנו צריכים לדעת בדיוק את אופי העבודה ואת סוג הטיח ועוד כל מיני פרמטרים אחרים שכמובן משפיעים על המחיר.

אנחנו אבל כן יכולים לתת לכם את המחיר הממוצע לעבודות טיח, כמובן שזהו מחיר ממוצע אצלנו וכנראה אצל אחרים יהיה יקר יותר.

המחיר הממוצע לעבודת תיקוני טיח נע בין 200-900 ש"ח, עבודת קילוף טיח עד 10 מ"ר נעה בין 70-90 ש"ח , עלות של עבודת טיח פנים נעה בין 150-200 ש"ח עד 10 מ"ר. כמובן שרק לאחר שנידע בדיוק מה אתם צריכים אז נוכל לתמחר לכם בהתאם וכמו שאמרנו במחיר מהזולים בארץ וכמובן מבלי לגרוע באיכות העבודה!

אז אם אתם צריכים עבודת טיח מקצועית במחיר מעולה אל תהססו , התקשרו אלינו עכשיו או השאירו פרטים!

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות טיח?

 אנחנו נשמח לעזור לכם, השאירו פניה עכשיו!

או התקשרו עכשיו !

המדריכים שלנו

רוצים לקבל מידע נוסף על עבודות טיח?

 אנחנו נשמח לעזור לכם, השאירו פניה עכשיו!

עוד כתבות מעניינות