צביעת חדר אמבטיה

מחפשים שירות צביעת חדר אמבטיה? הגעתם למקום הנכון!

צביעת חדר אמבטיה החל מ199 ש"ח בלבד!

שירות מקצועי עם מעל 10 שנים ניסיון

מחיר הכי זול בארץ 

שירות בפריסה ארצית

חייגו עכשיו!

צביעת חדרי אמבטיה – כל מה שתצטרכו לדעת

צביעת חדר האמבטיה הינה פעולה שכיחה המתבצעת לפעמים יותר מפעם אחת בשנה. אנשים רבים צובעים את חדר האמבטיה שלהם לבד ומבצעים טעויות. איך שונה צביעת חדר האמבטיה משאר הבית? למה מומלץ לצבוע? מדוע ישנה עדיפות לאיש מקצוע? כל הפרטים להלן.

 

במה שונה צביעת חדר האמבטיה מקירות הבית?

חדר האמבטיה בביתכם, הינו החדר עם כמות הלחות הגבוהה ביותר וכמו כן, נחשף לשינויי אקלים (מזג אוויר, מים חמים, מים קרים). בעקבות כך, חדר האמבטיה בנוי בהתאם. חיפוי הקירות, הריצוף והכלים הסניטריים כולם עשויים מחומרי גלם שעמידים לתנאים המיוחדים הללו. בדומה, כך גם צבע הקירות והרהיטים צריך להתאים לתנאים וללחות.

 

למה לצבוע חדר אמבטיה?

 • חידוש צבעי חדר האמבטיה – לפי דעתכם האישית. בחירה לשינוי עיצוב חדר האמבטיה או חידוש צבע עקב לכלוך ודהייה.

 • עובש בחדר האמבטיהעובש מופיע בתנאי לחות גבוהים וכאמור בחדר האמבטיה ישנה לחות גבוהה. עובש מתבטא בנקודות שחורות על תקרת החדר או על הקירות. במקרה כזה, אין ברירה ומומלץ מאוד לבצע טיפול נוגד עובש ולצבוע מחדש את חדר האמבטיה. ‏

 • התקלפות קירות – ישנם מקרים בהם הלחות הגבוהה הקיימת בחדר האמבטיה, אינה גורמת לעובש, אלא, להתקלפות הקיר. במצב זה, יש להוריד את שכבות הטיח המתקלפות ולצבע מחדש את חדר האמבטיה. 

למה לבחור בצבעי מקצועי כמו "אל הצבע" לצביעת חדר אמבטיה? 

אנשים רבים אומרים לעצמם שצביעת חדר האמבטיה הינה פעולה פשוטה – השטח קטן ואין סיבה לפנות לבעל מקצוע. טענה זו שגויה. מומלץ לפנות לצבעים מקצועיים כמו צבעים של "אל הצבע". הצבעי המקצועי יגיע לביתכם יבדוק ויבצע מספר פעולות:

  • בדיקת סוג הצבע המתאים לצביעת חדר האמבטיה – לדוגמה, אם חדר האמבטיה צבוע בצבע אקרילי אין לצבוע אותו בסיד, הצבע ירד לאחר מספר בודד של מקלחות חמות.
  • ביצוע ניקיון עובש והטיח המתקלף וכמו כן, הצבעי יעבוד גם במקומות שקשה להגיע אליהם.
  • צביעת בכמות מדויקת – צביעה בכמות צבע לא מדוללת יכולה לגרום לספיגת אדים וקילוף מהיר של הקיר.
  • צביעה ברמת אסתטית גבוהה, מדויקת ומהירה.

הפרמטרים החשובים בצביעת חדר אמבטיה

 1. גוונים רכים בקירות – צבעי פסטלים קרים כמו תכלת וירקרק או שמנות עדינות על בסיס צהבהב, בז' או אפור. גורם לחדר האמבטיה להיות גדול יותר.
 2. הדגשה בגוון – שימוש בגוונים חזקים ובוהקים לצורך הדגשה בלבד על הקיר או הדגשת קטע קיר אחד.
 3. גוונים בהירים ברצפה – בדומה להמלצה לצביעת גוונים רכים בקירות, שימוש בגוונים בהירים בריצוף הרצפה, יגרום לחדר האמבטיה להיראות גדול יותר.

 

מחירי צביעת חדר אמבטיה

המחירים של צביעת חדרי אמבטיה משתנים בהתאם לגודל החדר, שטח הקירות ומספר התיקונים שיש לעשות. מומלץ לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון, כמו "אל הצבע", אשר מספקים מחירים הוגנים בהתאם לעבודה איכותית.

בממוצע, צביעת חדר אמבטיה בגודל של 5 מ"ר (כולל תיקוני טיח, צביעת קירות ותקרה) תעלה בין 200 שקלים (צביעה אסתטית בלבד) עד 800 שקלים (במקרה של תיקונים רבים בנוסף לצביעה), כאשר המחיר משתנה לכאן ולכאן בהתאם לנסיבות כל חדר אמבטיה. 

רוצים לקבל ייעוץ חינם? צרו איתנו קשר עכשיו!

מאמר זה נכתב על ידי אל הצבע עבודות צבע בכל הארץ

צביעת חדר אמבטיה

רוצים לקבל מידע נוסף על צביעת חדר אמבטיה?

 אנחנו נשמח לעזור לכם, השאירו פניה עכשיו!

או התקשרו עכשיו !

עבודות נוספות

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות