צביעת דירה שכורה

רוצים לבצעת עבודת צביעת דירה שכורה? הגעתם למקום הנכון

צביעת דירה שכורה החל מ299 ש"ח בלבד!!!

מחירי מבצע לפונים דרך האתר

עבודה יסודית ומקצועית ללא פשרות

החומרים הכי איכותיים של נירלט וטמבור

מבחר צבעים ענק לבחירה

שירות בכל הארץ בלי יוצא מן הכלל

חייגו עכשיו!

אין כמו ריח של צבע טרי כדי לסמל התחלות חדשות ותקווה שמגולמת במעבר למקום חדש. הכניסה לדירה חדשה וצבועה לא דומה כלל לכניסה לדירה שלא נצבעה לפני כן, ועלולה להיות מוכתמת במזכרות מהדיירים הקודמים. כיצד צובעים דירה? האם ניתן לעשות זאת לבד? ועל מי חלה האחריות כאשר זוהי דירה שכורה?

צביעת דירה

לפני צביעת דירה מומלץ לעשות מחקר מעמיק בשוק. ישנם הבדלים במחירים ובשיטת הצביעה בין מקרים שונים. יש לקחת בחשבון האם הדירה חדשה או ישנה, מהם החומרים ממנה עשויה, מהי איכות הצביעה והחומרים בהם אנו בחורים להשתמש, וכמובן, לבחור את בעל המקצוע שיוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ובעלות הטובה ביותר. מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהן על מנת להגיע למחיר הטוב ביותר. את ההצעת המחיר ניתן לקבל לפי מטראז', לפי חדר או באופן כללי יותר. ב"אל הצבע" מתמחים בצביעת חללים מסוגים שונים- בתים פרטיים, משרדים, דירות ועוד, במחירים נמוכים במיוחד.

עשה זאת בעצמך- איך צובעים דירה?

אם אתם מעוניינים לצבוע את הדירה בעצמכם, אפשרות שעשויה לחסוך לכם סכום נכבד, עליכם לקחת מספר גורמים בחשבון. ראשית, הכנת סביבת העבודה הינה קריטית- יש להכין את הקיר עצמו כך שיהיה מוכן לצביעה, ואת סביבתו כך שלא תוכתם בתהליך. השקעת זמן בהכנה יכולה לחסוך זמן רב מאוד לאחר מכן. יש לכסות את כל החפצים בחדר בניילון, ואת הרצפה בעיתונים, ולהדביק מסקינטייפ על המשקופים, המתגים, הפאנלים וכל דבר שאינכם רוצים שיצבע. בנוסף, יש למלא את כל החורים בקיר באמצעות שפכטל אמריקאי, ולאחר ייבוש מלא לשייפם. לאחר תהליך זה, סביבת העבודה מוכנה לצביעה.

אם הצבע מגיע במספר פחיות שונות, כדאי לערבבן על מנת למנוע הבדלים דקים בגוון. בצביעה יש להתחיל מהפינות והמסגרות אותן נקיף בצביעה עם מברשת, ואחר כך נעבור עם רולר כדי להשוות את המרקם לשאר הקיר. אחר כך, שאר הקיר יהיה קל מאוד לצביעה באמצעות הרולר. מוט הארכה יכול להיות יעיל מאוד כדי לצבוע תקרות וחלקים גבוהים בקיר. מומלץ לעשות לפחות שתיים אם לא שלוש שכבות, כדי להגיע לכיסוי מקסימלי. 

החוק לגבי דירות שכורות

לפי החוק, אין חיוב לצבוע דירה במעבר בין דייר אחד לשני. כאשר גרים בדירה השייכת לכם, אין שום מגבלה חוקית המגבילה את רצונכם לצבוע, אולם בדירה שכורה יש להתחשב בדעת המשכיר. ברוב המקרים, המשכיר ישמח לקבל דירה מסויידת וצבועה כאשר תעזבו אותה, ולכן לא אמורה להיות לו התנגדות לכך. אולם, אם ברצונכם לבחור בצבעים שונים מאלו שקיבלתם, או שברצונכם שהוא ישתתף בעלויות התביעה בשל המצב הלא טוב של הדירה בשעת כניסתכם אליה, יש לדבר על כך יחד עם המשכיר. מאחר והחוק אינו מדבר על כך, יש לעשות זאת באופן הסכמי כך ששני הצדדים יהיו מרוצים. זה נכון גם לגבי סיוד משרדים, חנויות, וכל מרחב אחר. חברת "אל הצבע" מתמחה בכל סוגי הצביעה האלו, ויכולה לספק שירותים במחירים נמוכים לכל סוגי הצביעה.

צביעת דירה שכורה עם אל הצבע

כמו שהבנתם צביעת דירה שכורה היא עבודה שדורשת מקצועיות וחברה אמינה. אנחנו אל הצבע ואנחנו מביאים את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלנו עם העבודות האיכותיות ביותר בשוק. יש לנו מאות לקוחות מרוצים בכל הארץ ואנחנו נשמח שאתם תהפכו ללקוח מרוצה שלנו. אנחנו עובדים ביסודיות לפי כל מה שסיכמנו במאמר הזה אז קדימה, צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר. אנחנו מחכים לכם.

צביעת דירה שכורה

רוצים לקבל מידע נוסף על צביעת דירה שכורה?

 אנחנו נשמח לעזור לכם, השאירו פניה עכשיו!

או התקשרו עכשיו !

עבודות נוספות

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות