טיח אקוסטי

עבודות טיח אקוסטי מחיר הכי זול בישראל!

מחיר מיוחד לפונים דרך האתר

עבודה מקצועית ונקייה ללא פשרות!

מעל 10 שנות ניסיון עם מאות לקוחות מרוצים

שירות בפריסה ארצית ללא יוצא מן הכלל!

התקשרו עכשיו!

טיח אקוסטי הוא טיח שמטרתו מניעת מעבר אנרגיית קול והד מתוך ולתוך החלל המטוייח. טיוח מסוג זה מתאים לחדרים הדורשים בידוד מרעשים בסביבתם, דוגמת חדרי בחינה באוניברסיטאות למניעת כניסת רעשים, או חדרי אימון למוזיקאים למניעת יציאת רעשים.

מאפייני הטיוח האקוסטי


טיוח אקוסטי הינו טיוח חוץ, כלומר טיוח המכסה את הקירות החיצוניים של המבנה. כמו כל טיוח חוץ, הטיוח האקוסטי מורכב משלוש שכבות. ההבדל בין טיוח חוץ רגיל לטיוח אקוסטי נעוץ בשכבה השנייה, אשר מוסיפים לה חומרים לבידוד מפני רעשים. נפרט את תפקידן של שלושת השכבות:

 השכבה הראשונה היא שכבת ההרבצה, כלומר שכבת טיח בעובי של כ- 4 מילימטרים, האוטמת את הקיר. השכבה השנייה היא שכבת היישור, ומטרתה ותפקידה ליישר את הקי החיצוני. בטיוח אקוסטי, בשונה מטיח חוץ רגיל, לשכבה זו מוסיפים סיבים מינראליים של צמר סלעים המקנים לטיח את תכונות הבידוד מרעשים. השכבה השלישית היא שכבת הגמר, ותפקידה להקנות למבנה מראה חיצוני נאות.

ישנם מספר סוגים עבור השכבה המיוחדת לטיוח האקוסטי, כלומר שכבת סיבי צמר הסלעים. כל אחד מהסוגים הללו עובר תהליך כימי מיוחד המקנה לחומר תכונות של בליעת רעש. דוגמאות לחומר זה אקוסטי כזה הן k-13 ו- תרמוקיר AC 480. החומר הוא בדרך כלל יבש, ובעת הטיוח מוסיפים לחומר מים או חומר נוזלי אחר. החומר מתייבש לאחר 3 עד 7 ימים. ראוי לציין שלעיתים קרובות החומר מכיל רכיבים מסוכנים ומזיקים לבריאות, ועל כן רצוי שלא להיכנס לחדר המטוייח עד תום התהליך.

שימושי הטיוח האקוסטי


לטיוח אקוסטי ישנם שלושה שימושים עיקריים: מניעת חדירת רעשים מבחוץ לתוך המבנה, מניעת יציאת רעשים מהמבנה החוצה, ומניעת הד.

מניעת כניסת רעשים לתוך המבנה נחוצה כאשר יש עניין לשמור על השקט במבנה. דוגמאות נפוצות למקומות כאלה הם חדרי הקלטה, חדרי בחינה או הרצאה של אוניברסיטאות, בנייני משרדים וחדרי עבודה הדורשת ריכוז.

מניעת יציאת רעשים מהמנה נחוצה כאשר ישנה פעילות מרעישה בתוך החדר העשוייה להפריע לשכנים. דוגמאות לחדרים מסוג זה הם חדרי אימון של מוזיקה, בתי קולנוע, מטווחי ירי מקורים ואולמות ואצטדיוני שירה ובידור.

מניעת הד נחוצה בחדרים בהם ההד הנשמע מתוך החדר עלול להפריע לפעילות הנעשית בחדר. דוגמאות לחדרים כאלה הם חדרי הקלטה או חדרי הרצאות באוניברסיטה.  

שימוש נוסף של הטיוח האקוסטי הוא בידוד תרמי. זאת משום שתוספת סיבי צמר הסלעים, בנוסף לבידוד מרעשים שהיא מעניקה, מקנה לטיח גם תכונות של בידוד מפני חום וקור.

ניתן לקנות תערובת של טיח אקוסטי באינטרנט. התערובת תגיע יבשה ויש והוסיף עליה מים או נוזל אחר לפני השימוש בכמות ובמינון בהתאם להוראות היצרן. לחלופין ניתן להזמין חברה טיוח שתעשה את העבודה עבורכם. דוגמא לחברה כזו היא "אל הצבע".

טיח אקוסטי עם אל הצבע

עבודות טיח מכל הסוגים אלו עבודות שחייבות איש מקצוע מנוסה ואיכותי כדי שלא יקרה מצב שתקבלו עבודה לא טובה. בנוסף ישנם כל מיני עבודות טיח שצריכות לעמוד בתקנים הישראלים מה שיכול לעשות בלאגן לעובדים לא מנוסים. אנחנו אל הצבע ויש לנו ניסיון עשיר מעל 10 שנים עם מאות לקוחות מרוצים בעבודות צבע, עבודות טיח, חיפוי קירות ועוד… אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי והמון מידע שיעזור לכם בלקיחת ההחלטות. אז קדימה למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עכשיו!

טיח אקוסטי

רוצים לקבל מידע נוסף על טיח אקוסטי?

 אנחנו נשמח לעזור לכם, השאירו פניה עכשיו!

או התקשרו עכשיו !

עבודות נוספות

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם מיד

עוד כתבות מעניינות